AKTUALNOŚCI

INFORMACJE WYJAZDOWE GRUPY DZIECIĘCEJ do ASPEN

2017-07-29 15:28:30, komentarzy: 0

Informacje Wyjazdowe

PRZYJAZD 30 lipca ( niedziela) na godzinę 14.00 , rozpoczynamy obiadem.

Po obiedzie dopiero następuje przydział pokoi i będą to robili opiekunowie, a nie hotel.

ODBIÓR DZIECI 5 sierpnia (sobota) odbiór uczestników do godziny 10.00

Kierownik: Elżbieta Podejko Duda

Opiekunowie: Anna Dabbachi, Agata Chlebicz, Agnieszka Mołodowicz, Paulina Wojciechowska, Katarzyna Gruca, Olha Kulyzhska,

Małogorzata Duda

 

RZECZY NIEZBĘDNE DO ZABRANIA NA WARSZTATY

 • Stroje do ćwiczeń ( do zmian), obuwie taneczne i sportowe
 • strój kąpielowy, klapki, czapka  z daszkiem
 • krem z filtrami UV
 • środki higieny osobistej, przybory toaletowe + ręcznik, gumki do włosów i szczotka i grzebień.
 • bielizna osobista
 • ciepły sweter i kurtkę przeciwdeszczową
 • odpowiednią ilość skarpet w tym skarpety ciepłe.
 • Buty taneczne oraz adidasy; baletki, tenisówki lub inne miękkie obuwie do ćwiczeń kapcie i/lub klapki;
 • Dres do zajęć na powietrzu;
 • apteczka : proszę dać dziecku leki (min: tabletki lub syrop przeciwbólowy, plastry, bandaż elastyczny lub inne), lub leki które uczestnik  systematycznie przyjmuje (z opisem i oświadczeniem, że wyrażają państwo zgodę na ich przyjmowanie w terminie warsztatów)lub też leki które w razie konieczności są tolerowane przez dziecko. Jeśli będzie konieczność decyzje podejmiemy wraz z rodzicem po konsultacji telefonicznej. Apteczkę z nazwiskiem dziecka deponują państwo u kierownika. Do odbioru wraz z wyjazdem dziecka.
 • Koszty  ewentualnego zakupu antybiotyków  lub leków specjalistycznych pokrywają rodzice.
 • Kieszonkowe: dla młodszych uczestników chcących zdeponować pieniądze w kopercie u opiekunów, proszę o przygotowanie kwot w opisanych kopertach (imię i nazwisko, kwota, najlepiej w mniejszych nominałach)
 • maść przeciw ukąszeniom owadów.
 • kapelusz :) jeśli ktoś ma do formacji Michael Jackson :) ( dziewczynki wiedza o które osoby chodzi)

 

Inne informacje

 1. Godziny posiłków wyznaczone są w godzinach 8.00 śniadanie, 14.00 obiad, 19.00 kolacja
 2. Przypominamy, że uczestnicy korzystają z warsztatów szkoleniowych z zakresu tańca i w ramach tego realizowany jest program Centrum Szkolenia Artystycznego RAMADA.
 3. Informujemy, że  dzieci które biorą ze sobą telefony komórkowe, złote łańcuszki, pierścionki, odtwarzacze CD, magnetofony, aparaty fotograficzne, bądź inne drogocenne przedmioty robią  to  na Państwa odpowiedzialność. W przypadku zaginięcia lub zagubienia organizator, ani  wychowawca nie ponosi odpowiedzialności
 4. Nie przewidujemy dnia odwiedzin, jest to nie długi okres i nie chcemy, aby dzieci, do których rodzic nie przyjedzie czuło się z tego powodu źle.
 5. Telefony komórkowe Dzieci w trakcie wyjazdów uczą się samodzielności i funkcjonowania w grupie. Bardzo prosimy aby rodzice wytłumaczyli dziecku zasady uczestnictwa w takich wyjazdach oraz nastawili dziecko pozytywnie do ich odbioru. Jeśli państwo dają dziecku tel. kom to prosimy aby wytłumaczyć mu również jego cel. Prosimy rodziców o dzwonienie w czasie po śniadaniem tak aby komórka nie była jedynym przedmiotem absorbującym uwagę dziecka Telefon dziecko pozostawia od 9.00 u wychowawców aby bez potrzeby nie chodziło z komórką pozostawiając ją często bez opieki i również aby nie stresowało się oczekiwaniem na telefon od rodziców jednak najważniejsze jest pozytywne nastawienie dziecka na samodzielny pobyt tak aby mogło się odnaleźć w nowej sytuacji.  W czasie wieczornym dzieci najbardziej tęsknią i najmniej sobie dają z tym radę. Poradzimy sobie z nimi, ale prosimy rodziców by spróbowali dzieciom dać szansę usamodzielnienia się. Okres 5 dni nie jest długim czasem rozstania więc jeśli Państwo potrafią się powstrzymać od odwiedzin to lepiej, ponieważ dzieci bardzo przeżywają przyjazd a szczególnie wyjazd rodziców. Ze swej strony obiecujemy wspierać dziecko na każdym kroku oraz rozmawiać z nim. Wszyscy wykładowcy to nauczyciele i mamy już nie jeden wyjazd za sobą. Podczas przywozu dziecka mają Państwo okazję zobaczyć warunki w jakich będzie mieszkało. Proszę uczulić dziecko, aby mówiło o swoich dolegliwościach oraz o swoich ewentualnych problemach opiekunowi a nie bezpośrednio dzwoniło do Państwa ponieważ nie są Państwo w stanie pomóc dziecku na odległość. Jeśli mamy szczególnie na coś zwrócić uwagę prosimy odnotować to na karcie uczestnika.

 

W razie pytań proszę dzwonić na numer 604813196

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - strona bez programowania